W drodze do sukcesu

Wywiad

Zebranie szczegółowych informacji o stanie zdrowia, stanowi fundament pierwszej wizyty.

Diagnostyka

Celowane testy ruchowe, ocena funkcjonalna oraz badanie palpacyjne są nieodłącznym elementem terapii.

Hipoteza

Każde ciało jest inne, a wnikliwa analiza przypadku umożliwia wybór właściwego postępowania.

Plan

Jasno określony cel oraz odpowiednio dobrany program naprawczy umożliwia powrót do zdrowia.

Leczenie

Terapia pozwala uwolnić ciało od bólu oraz przywrócić oczekiwaną sprawność.

Trening

Praca nad prawidłowymi wzorcami ruchowymi zabezpiecza ciało przed ponownymi dolegliwościami.

Czym się zajmujemy?

FIzjoterapia
Masaż leczniczy
Trening personalny
Dietetyka
Warsztaty i wykłady

Nasz zespół

Adrian Dull – Fizjoterapeuta

- mgr fizjoterapii, technik masażu, trener personalny oraz dietetyk sportowy...     …

Adrianna Jęczmionka – Masażystka

- studentka fizjoterapii na poznańskim Uniwersytecie Medycznym. Certyfkowana masażystka MTG oraz Kobido…

Rafał Jagiełłowicz – Fizjoterapeuta

- mgr fizjoterapii, absolwent poznańskiego AWF-u oraz  certyfikowany trener medyczny...     …

Przemysław Kiszka – Fizjoterapeuta

- mgr fizjoterapii, absolwent poznańskiego AWF-u, technik masażu oraz trener medyczny...   …

Czym jest Training&Therapy?

Projekt, który od dawna nazywam „Training&Therapy” powstał w mojej głowie po kilku latach obcowania z fizjoterapią, ruchem i żywieniem. Miesiącami testowałem na sobie różne metody pracy z ciałem, rozpoczynając od autoterapii po ciężkich kontuzjach, przechodząc przez rozmaite modele żywieniowe, kończąc na wymagających treningach siłowych i funkcjonalnych.

Nie jest tajemnicą, że priorytetem każdego człowieka jest życie bez dolegliwości bólowych, dobre samopoczucie, ale też utrzymanie przyzwoitego wyglądu – i właśnie to są główne cele projektu „Training&Therapy”. Globalne podejście do problemu, poznanie funkcjonowania człowieka i praca od podstaw to nadrzędne fundamenty, które pozwolą przekroczyć nawet te najśmielsze oczekiwania.

T&T powstało z myślą o najbardziej wymagających, jest to centrum fizjoterapii i treningu, w którym Twoje zdrowie jest naszym priorytetem – założyciel, Adrian Dull.

mgr Adrian Dull

W 2018 roku ukończyłem studia magisterskie z fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Jestem również certyfikowanym terapeutą powięziowym, trenerem personalnym, a także technikiem masażu. Całą moją pracę treningowo-terapeutyczną staram się łączyć z zastosowaniem odpowiednich modeli żywieniowych.

FAQ


Napisz SMS lub maila, możesz także do nas zadzwonić. W zakładce "Kontakt" znajdziesz szczegóły. Zachęcamy również do kontaktu przez Facebook.
Średni czas wizyty wynosi około 50 minut. Pierwsze spotkanie fizjoterapeutyczne (z uwagi na rozszerzoną diagnostykę) może wydłużyć się nawet do 70 minut.
W przypadku masażu oraz fizjoterapii zachęcamy do ubrania swobodnej niekrępującej bielizny, ewentualnie krótkich spodenek. Na trening wybierz wygodne obuwie sportowe (najlepiej z płaską podeszwą) oraz strój sportowy.
Koszt fizjoterapii oraz masażu wynosi 150 zł, zachęcamy do odwiedzenia zakładki "cennik", w której znajdziesz szczegóły usług. W gabinetach można płacić zarówno gotówką jak i kartą płatniczą.
Nie wymagamy wcześniejszych badań. W niektórych przypadkach warto, abyś je przedstawił. Jeśli będzie taka potrzeba - wskażemy jakie badania warto wykonać przed kolejną wizytą.
Jeśli jesteś umówiony na fizjoterapię, konsultację lub trening personalny z Adrianem, Przemkiem lub Rafałem - wszystkie spotkania odbywają się w gabinecie zlokalizowanym na os. Tysiąclecia 17 w Swarzędzu (w budynku Organic Fitness). Na masaże, które przeprowadza Adrianna zapraszamy do drugiego gabinetu - na os. Cegielskiego 24 w Swarzędzu od pon do czw, natomiast w piątki i weekendy wizyty odbywają się w Organic Fitness.

DOŚWIADCZENIE

ponad 7 lat
masażu i rehabilitacji
10 lat
treningów
około 800
rozpisanych diet
ponad 70
kursów i szkoleń